1394

 
 پیوندها
 
 اخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آمادگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز جهت همکاری بیش از پیش در جهت ارتقاء سطح دانش معنوی و فرهنگ جامعه

آمادگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز  جهت همکاری بیش از پیش در جهت ارتقاء سطح دانش معنوی و فرهنگ جامعه معاون فرهنگی اجتماعی اظهار کرد: طرح قران در خانه و خانواده به صورت ملی وسراسری از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با همکاری فرهنگسرای الغدیر و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در قالب نهضت بزرگ آموزش مفاهیم قرآن در کلانشهر تبریز به عنوان شهر قرآنی کشور اجرایی شود.
يکشنبه 9 بهمن 1390

هشت اصل در کارهای فرهنگی از زبان قرائتی

هشت اصل در کارهای فرهنگی از زبان قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز با برشمردن 8 اصل مهم که باید در کارهای فرهنگی رعایت شود، مهم‌ترین آن‌ها را «دقت در هزینه‌کردن بیت‌المال»، «توجه به محتوا در نمادهای فرهنگی» و «اخلاص در کارهای فرهنگی» دانست
چهارشنبه 5 بهمن 1390

دیدار خلیفه کل ارامنه آذربایجان با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز

دیدار خلیفه کل ارامنه آذربایجان با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز آقای گریگورکیف چیان، خلیفه کل ارامنه آذربایجان حامل پیام دوستی ارامنه ی آذربایجان طی دیداری با معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز مراتب قدردانی و قدرشناسی جامعه ی ارامنه ی تبریز و آذربایجان را از حسن توجه و دوستی شهروندان تبریزی اعلام کرد.
شنبه 1 بهمن 1390

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی

حمایت مادی و معنوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیتهای قرآنی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید ازموسسه جامعه القران قم در شعبه تبریز حمایت های مادی و معنوی از فعالیتهای قرآنی را یکی از مهمترین اولویت های این معاونت عنوان کرد.
دوشنبه 19 دي 1390

راه اندازي خانه های سلامت در مناطق شهرداری

راه اندازي خانه های سلامت در مناطق شهرداری معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري تبريز از ايجاد 3 خانه سلامت در مناطق شهرداري در آينده نزديك خبر داد.
يکشنبه 18 دي 1390

معاون فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد.

معاون  فرهنگی و اجتماعی: شهر تبریز یکی از برجسته ترین نمودهای وحدت بین مذاهب الهی در طول تاریخ غرورآفرین ایران می باشد. معاون فرهنگی و اجتماعی شهردارتبریز با حضور در مراسم ویژه مذهبی ارامنه تبریز در کلیسای تاریخی مریم مقدس، لوح ویژه شهردار کلان شهر تبریز را به خلیفه ارامنه آذربایجان اهداء کرد.
يکشنبه 18 دي 1390

برگزاري كارگاه آموزشی دیابت جهت اجرای طرح غربالگری شهروندان

 برگزاري كارگاه آموزشی دیابت جهت اجرای طرح غربالگری شهروندان  با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی کارگاه آموزشی دیابت به منظور اجرای طرح غربالگری دیابت در تالار مبین تبریز برگزار شد
سه شنبه 13 دي 1390

امضای تفاهم نامه برگزاری تورهای تبریزگردی برای دانش آموزان تبریزی

امضای تفاهم نامه برگزاری تورهای تبریزگردی برای دانش آموزان تبریزی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از امضای تفاهم نامه طرح گردشگری در شهر تبریز برای دانش آموزان خبر داد.
يکشنبه 11 دي 1390

ایجاد نشاط اجتماعی و امید به زندگی در شهروندان یکی از اصلی ترین دغدغه های شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی و اجتماعی است

ایجاد نشاط اجتماعی و امید به زندگی در شهروندان یکی از اصلی ترین دغدغه های  شهرداری تبریز در حوزه  فرهنگی و اجتماعی است معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز یکی از دغدغه های اصلی این معاونت در مجموعه شهرداری تبریز را ایجاد نشاط اجتماعی منطبق با اخلاق و امید به زندگی در بین شهروندان تبریزی برشمرد.
چهارشنبه 7 دي 1390

انتصاب مشاور امور جوانان و نخبگان در معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز

انتصاب مشاور امور جوانان و نخبگان در معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در حمایت از افکار و اندیشه های نخبگان و نام آوران مخترع تبریزی از تاسیس فرهنگسرای نخبگان خبر داد و در اولین گام یکی از نام آوران مخترع تبریزی را به عنوان مشاور امورجوانان انتخاب کرد .
دوشنبه 5 دي 1390
 
 اسلایدر