1394

 
 پیوندها
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز:

انعقاد تفاهم نامه قرآنی بین معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و اتحاديه موسسات قرآنی استان

انعقاد تفاهم نامه قرآنی بین معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز و اتحاديه موسسات قرآنی استان  تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداري تبريز و اتحاديه موسسات و تشکلهای فرهنگی  قرآن وعترت استان آذربايجان شرقي در راستای توسعه و ترویج آموزه های قرآنی امضا شد.
سه شنبه 10 دي 1398

در راستای آشنایی با کتب فرهنگ شهروندی

شهرداران و روسای آموزش و پرورش مراکز استان ها به تبریز می آیند

 شهرداران و روسای آموزش و پرورش مراکز استان ها به تبریز می آیند شهردار تبریز از حضور شهرداران و روسای آموزش و پرورش مراکز استان ها در تبریز برای آشنایی با کتب فرهنگ شهروندی خبر داد.
دوشنبه 9 دي 1398

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز عنوان کرد:

آموزش شهروندی، گامی به سوی توسعه‌یافتگی و قانون‌مداری

آموزش شهروندی، گامی به سوی توسعه‌یافتگی و قانون‌مداری معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز گفت: تمام کشورهای پیشرفته دنیا با آموزش شهروندی به سمت عدالت، توسعه یافتگی و قانون مداری سوق پیدا کرده اند.
يکشنبه 8 دي 1398

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز:

اجرای برنامه‌های مختلف بصیرتی، فرهنگی و هنری در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

اجرای برنامه‌های مختلف بصیرتی، فرهنگی و هنری در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد: به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی، برنامه‌های مختلف بصیرتی، فرهنگی و هنری در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز  برگزار می‌شود.
يکشنبه 8 دي 1398

گزارش تصویری

مراسم رونمایی کتب فرهنگ شهروندی

مراسم رونمایی کتب فرهنگ شهروندی با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز مجموعه ۲۶جلدی کتب فرهنگ شهروندی با حضور محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، مهدی جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور رونمایی شد.
پنجشنبه 5 دي 1398

با حضور وزیر آموزش و پرورش :

تدریس مجموعه کتب فرهنگ شهروندی برای اولین‌بار در تبریز کلید خورد

تدریس مجموعه کتب فرهنگ شهروندی برای اولین‌بار در تبریز کلید خورد بارونمایی از مجموعه کتب فرهنگ شهروندی، برای اولین بار در کشور تدریس آموزش های شهروندی در تمام مقاطع تحصیلی در تبریز آغاز شد.
پنجشنبه 5 دي 1398

شهردار تبریز:

رونمایی از کتب فرهنگ شهروندی بزرگ‌ترین اتفاق فرهنگی کشور است

رونمایی از کتب فرهنگ شهروندی بزرگ‌ترین اتفاق فرهنگی کشور است شهرداری تبریز رونمایی از کتب فرهنگ شهروندی را یکی از بزرگ ترین اتفاقات فرهنگی کشور عنوان کرد.
پنجشنبه 5 دي 1398

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی؛

کتب فرهنگ شهروندی در نوع خود یک اقدام ارزشمند و اولینی دیگر برای تبریز است

کتب فرهنگ شهروندی در نوع خود یک اقدام ارزشمند و اولینی دیگر برای تبریز است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تالیف کتب فرهنگ شهروندی توسط شهرداری تبریز و با حمایت شورای شهر تبریز را یک اقدام بسیار ارزشمند دانست.
پنجشنبه 5 دي 1398

استاندار آذربایجان شرقی عنوان کرد:

تحقق آموزش‌های تاثیرگذار در مدارس با کتب فرهنگ شهروندی

تحقق آموزش‌های تاثیرگذار در مدارس با کتب فرهنگ شهروندی استاندار آذربایجان شرقی رونمایی از کتب فرهنگ شهروندی را عاملی برای تحقق آموزش های تاثیرگذار در مدارس عنوان کرد.
پنجشنبه 5 دي 1398

نماینده ناشران کتب آموزش شهروندی؛

کتب فرهنگ شهروندی دارای ۲۲۶شاخص است/ رونمایی از این کتب یک اتفاق کم‌نظیر در تاریخ است

 کتب فرهنگ شهروندی دارای ۲۲۶شاخص است/ رونمایی از این کتب یک اتفاق کم‌نظیر در تاریخ است نماینده ناشران کتاب های آموزش شهروندی گفت: کتب فرهنگ شهروندی دارای ۲۲۶ شاخص است که بیش ترین شاخص ها به فرهنگ عمومی و حقوق شهروندی اختصاص یافته است.
پنجشنبه 5 دي 1398
 
 اسلایدر